Nawracające pęcherze na dziąsłach

Witam! Borykam się z problemem nawracających pęcherzy na dziąsłach. Są niebolesne, o średnicy nieprzekraczającej 0.5 cm. Po pęknięciu w ich miejscu powstaje nadżerka. Mam regularnie usuwany kamień, dbam o higienę jamy ustnej. Stosowano sterydy miejscowo i metronizadol. Powstawanie zmian jest ograniczone do przestrzeni nad dwoma zębami. Badania krwi na pemfigoid/pemfigus negatywne. Jaką dalszą diagnostykę prowadzić? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie