Nawracające zapalenia grzybicze pochwy

Witam, mam pytanie apropo grzybicy, jestem strasznie podatna na tego typu dolegliwości, mam nawracające zapalenia grzybicze pochwy, kilka razy w roku mam zajady, miałam pęknięcia między palcami na stopach a rok temu walczyłam z łupieżem pstrym, dodam, że dbam o higienę, nie korzystam z basenu i solarium, czy to jakaś grzybica ogólnoustrojowa? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzięć. proponuje udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć. jeżeli wystepują grzybicza infekcja dróg rodnych konieczne jest także leczenie partnera seksualnego.l