Nawracające stany zapalne uszu

Witam. Mój problem to uszy ciągle mam stany zapalne. Teraz mam duży problem z lewym uchem bolał przez pewien czas, potem pojawiła sie ropa z krwia i brzydki zapach. Teraz krew nie leci ale ropa i dalej brzydko pachnie. W ciagu roku mam kilkanaście razy stany zapalne, ból i zatykaja mi sie uszy. Na lewe ucho bardzo słabo słyszę. Byłam już u kilku lekarzy i nic tylko jakieś tabletki i krople. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez przeprowadzenia badania klinicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Generalnie zakażenie ucha leczy się zachowawczo lekami w formie kropli tabletek lub maści. W przypadku nawracającego i uporczywego zapalenia uszu sugeruję kontakt z laryngologiem w celu ustalenia przyczyny.