Nawrót przepukliny kręgosłupa po operacji

Rok temu przeszłam operację przepukliny kręgosłupa.[?]Po 6 miesiącach l-4 [w trakcie też sanatorium]wróciłam do pracy.Pracuję fizycznie.Po 4 miesiącach poczułam ostry ból w kręgosłupie,zabrało mnie pogotowie.Już w szpitalu na tomografie stwierdzono przepuklinę.Po miesiącu zrobiono mi rezonans z kontrastem.A tam ta sama [?] przepuklina.Tylko z boku blizna pooperacyjna ze znakiem zapytania.Z wynikami idę dopiero za tydzień.Nadal mam problemy z chodzeniem. co ja w końcu miałam operowane!

Witam,

Nie jestem w stanie Pani odpowiedziec na pytanie ponieważ nie widziałam zdjęć sprzed operacji ani tych nowych wyników. Proszę uzbroić się w cierpliwość i starac się dokładnie dowiedzieć na kolejnej konsultacji, dopytywać, aż uzyska Pani odpowiedz. Czasami w wyniku operacyjnego leczenia przepukliny dochodzi do kolejnych przepuklin w segmencie powyżej lub poniżej, jednak tak jak mówię bez wglądu do wyników nie jestem w stanie tego ocenic.