Negatywne testy ciążowe a wzdęty brzuch i nudności

Witam. 16 lipca (dni płodne) uprawialam z chlopakiem seks oralny i preejakulat dostał sie w okolice pochwy. Od tego czasu miałam dwie miesiączki, z czego pierwsza była skąpa, a obecna jest normalna, ale spóźniona 3 dni. Zrobiłam kilka testów ciążowych, ostatni na poczatku września w dniu spodziewanej miesiaczki. Wszystkie wyszły negatywne. Mimo to mam bardzo wzdete podbrzusze i kilka dni temu miałam nudności. czy mogę być jednak w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża jest raczej mało prawdopodobna w opisanym powyżej poście. W przypadku nadal utrzymujących się dolegliwości warto zastanowić się czy nie wykonać badania usg jamy brzusznej celem wykluczenia innych możliwych przyczyn dolegliwości. Pozdrawiam