Nerwica lękowa i niedoczynność tarczycy

Mam 26 lat nerwice lekową jestem w ciaglym stresie i od kilkunastu lat choruje na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto. Od czasu do czasu czuje kołatanie ale sa one nie groźne i krótkie mam jednak problem ponieważ 2 miesiące temu miałam tak jak by tachykardie napadowa obudził mnie w nocy przyspieszony puls 140/min. teraz znowu się to powtórzyło ale po wypaleniu papierosa. przez kilka minut wyraźnie czułam przyspieszony puls. niestety nie miałam możliwości tego zmierzyć EKG i holter idealne

Dzień dobry!

Leczenie zaburzeń i chorób hormonalnych powinien leczyć endokrynolog. Jego stała obserwacja pozwoli unormować hormonalne przyczyny trudności.
Leczenie nerwicy powinni prowadzić równolegle lekarz psychiatra oraz psycholog-psychoterapeuta.

Pozdrawiam!