Nerwica wielonarządowa i lękowa oraz bóle w żołądku

witam błagam o pomoc od tygodnia mam bóle w dołku żołądka gastroskopię mialam robioną w tym roku iwyszła ok cztery dni temu miłam usg brzucha i też ok od trzech lat leczę się psychiatrycznie gdyż stwierdzono u mnie nerwicę wielonarządową i lękowa oraz leczę się u neurologa z powodu bólów głowy biorę rano doxepin 10 mg w południe też 10 mg wieczorem doxepin 20 mg oraz triticco 150 mg ponadto od trzech dni biorę venter i helides ziołowe tabletki na cholesterol na menopauzę femiflaon wit d 3

Jeżeli nie ma poprawy po doxepinie ( to lek starej generacji) można spróbować włączyc SSRI np Escitil 1 tbal 10 mg/wieczorem

Leczenie bólów głowy przy nerwicy jest skomplikowane.
Ból może wynikac z samego bólu głowy jak i byc objawem nerwicy.
Leczenie powinno przebiegac w porozumieniu psychiatry i neurologa. W leczeniu bólów głowy można wykorzystac niektóre leki przeciwdepresyjne i przeciwpadaczkowe, co może byc korzystne rownież w leczeniu nerwicy . Tzw 2 w 1. Jednak nie wszystkie leki przeciwdepresyjne i przciwpadaczkowe mają zastosowanie w leczeniu bólów głowy. Warunkiem ich skuteczności jest również odpowiednio dobrana, zazwyczaj duża dawka i odpowiednio długi czas leczenia.