Leczenie nerwicy lękowej a stosowanie Doxepin
Witam.Od 4 lat leczę się na nerwice lękową,miałam robione szereg badań ekg,holter,okulistycznie,laryngologicznie,neurologicznie,tomografia komputerowa głowy,krew ob.mocznik,TSH.Jednak badania nic nie wykryły.Miałam zawroty głowy, lęki ,niepokój,kołatanie serca.Biore teraz Doxepin działa na mnie dobrze ale mam pytanie bo we wrześniu zaczęły się zawroty głowy i lekarz przepisał i Doxepin 25 mg na dobe.Zawroty powróciły mimo brania leków .Czy to objaw innej choroby?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska
Witam
opisane przez Panią objawy to objawy somatyzacyjne, które występują w zaburzeniach psychosomatycznych i lękowych
wykluczono u Pani podłoże somatyczne - wykonano u Pani badania i konsultacje u innych lekarzy, żródłem Pani trudności są emocje
oprócz przyjmowania leku proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, co pomoże Pani w zdrowieniu
Pozdrawiam