Zaburzenia depresyjno-lękowe i stosowanie leków

Witam, choruje na zaburzenie depresyjno-lękowe, od niedawna oprócz Fluoksetyny przyjmuję wieczorem 10 mg Doxepinu - działa na mnie uspokajająco. Czy przy Doxepinie można korzystać ze znieczulenia stomatologicznego - Ubistesin? Jeżeli nie, to na ile dni wcześniej nie zażywać Doxepinu? Ponieważ cierpę również na dentofobię mam przepisane Dormicum. Stąd moje ostatnie pytanie czy jednorazowe połączenie Dormicum z Doxepiną i Fluoksetyną będzie bezpieczne? Pozdrawiam

Witam serdecznie, ja uważam, że branie tylu lekarstw na raz zawsze jest niebezpieczne ze względu na to, że nie można wykluczyć kumulacji skutków ubocznych.
Powinna Pani pomyśleć o zastąpieniu niektórych leków
innym metodami terapeutycznymi np. nerwice lękową da się bardzo dobrze leczyć metodami psychoterapeutycznymi.
Znieczulenie stomatologiczne można zastępić hipnozą co jest dosyć popularne w Niemczech czy Szwecji. Nie wiem jednak czy w Krakowie ktoś się na tym zna.
Warte jednak przynajmniej zastanowienia.
Pozdrawiam miło