Nerwowe poruszanie się stopami

Moj mąz caly czas nie wiem jak to nazwac---porusza stopami gdy leży,gdy siedzi,---jest to bardzo denerwujące--pytam go :dlaczego tak robic--caly czas dosłownie cały dzien---- On mówi: ze tak sie relaksuje? czy to jakies natręctwo czy przyzwyczajenie. na nic nie choruje--jak leży na tv , to cały czas stopami macha; wahadłowo--- porusza samymi palcami. Dużo osób zwracało uwagę ;dlaczego tak robi.!!! Co o tym myślicie.

Dzień dobry,
Wiele osób w stresujących sytuacjach, w sytuacjach oczekiwania, napięcia, także nieuświadomionego macha stopami, palcami, rękoma. Taka reakcja ma na celu rozładowanie napięcia. Gdy występuje nagminnie, to może świadczyć o życiu w dużym stresie. Ważne jest ustalenie, na ile przeszkadza to Pani, a na ile Pani mężowi
Zachęcam do konsultacji z lekarzem rodzinnym. Być może to objaw chorób somatycznych. Potrzebny jest większy wywiad.
Pozdrawiam.