Nerwowość u partnerki

Witam, mam pytanie odnosnie nerwów . Moja kobieta ma 18 lat , i jest nerwowa dawno tego nie miała a żadne słabe ziołowe nie dają jej nic , proszę o pomoc

Pisze Pan o tym, że dziewczyna reaguje w sposób pobudzony, nerwowo. Warto zaobserwować czy reaguje ze złością na wszystko, czy tylko na szczególne rzeczy? i od jakiego momentu? Powodem mogą tez być przyczyny organiczne, burza hormonów. Warto więc zgłosić się po pomoc i leczenie do ginekologa, psychiatry i psychologa, psychoterapia byłaby wskazana.

Witam Pana,
w takiej sytuacji zalecałabym konsultację z psychologiem/psychoterapeutą, który także oceni, czy już w tym momencie jest wskazana farmakoterapia.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak

Co to znaczy nerwowa? I rozumiem, ze jest to objaw, który już kiedyś się wydarzył w przeszłości?
Może warto, żeby skorzystała z porady psychologa- będzie mogła szerzej nakreślić swoje trudności, a tym samym otrzymać pomoc bardziej dostosowana do potrzeb.

jesli Pana "kobiecie" nerwowosc nie przeszkadza, to nic nie bedzie dzialalo....a jak jej to przeszkadza lub boli to psychoterapia jest pomocna....dla Pana jest bardziej istotne jak sob ie radzic z wlasnymi emocjami, gdy otoczenie jest nerwowe...tu tez polecam psychoterapie... warto pamietac, ze zmiana kogos jest dla nas niemozliwa, a zmiana siebie lub swojego podejscia tak... pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza