Kłamstwa u partnerki i podejrzenie o spotykaniu się z innym mężczyzną

Witam, mam problem z moja kobieta ciagle mnie oklamuje i potrafito robic prosto w oczy nawet jak o czyms wiem, reszta jest ok ze tak powiem ale nie znosze klamstwa nie wiem czy mozna to jakos zmienic i w jaki sposob czy bede musial sie z nia rozesjc. Ona uwaza ze wszystcy klamia i nie widiz problemu w tym ze sie klamie, tlumaczylem jej ze wiem ze ludzie klamia ale nie osoby ktore kochaja i im na kims zalezy no i jezeli nie maja nic do ukrycia, podejrzewam ja o spotykanie sie z innym mezczyzna.

Witam Pana,
w Państwa sytuacji warto byłoby skorzystać z konsultacji dla par, podczas której będą mogli Państwo poruszyć nurtujące kwestie w obecności specjalisty.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak