Zmysłowy taniec partnerki z obcym mężczyzną

Witam i dzięki za poprzednie. My zakochani 50 latkowie. Mam ostatni problem. Moja ukochana partnerka lubi czasami oddać się zmysłowym blisko np. z obcym partnerem,znajomym tańcowi "erotycznemu". ciała blisko siebie,zmysłowe gesty,ruchy bioder itp.Ona zapewnia mnie,że to nic nie znaczy to tylko taniec,a ja uważam inaczej. Bo moja ukochana mówi,ze nie ale kto wie co w głowie,a zapewne obcy partner w tańcu może odbierać to różnie.sami też taktańczymy,ale taki taniec z obcym mnie boli.proszę opomoc

taniec jest takim elementem kontaktu, gdzie wiele rzeczy jest dozwolonych.....ale jak wszystko inne, moze sie roznie odbywac...i znaczenie ma bardzo indywidualne....jest to temat na rozmowe miedzy partnerami, ale tez i temat osobisty.. czego Pan tak naprawde sie obawia, jak jest z zaufaniem w zwiazku i zbliskoscia...jakie jest Panskie poczucie wlasnej wartosci...co musialby Pan zmienic w sobie, aby dobrze czuc sie, widzac tancaca partnerke z innymi lub innych mezczyzn adorujacych partnerke...warto sie temu przyjrzec i zmienic to, co boli.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Mówienie sobie o oczekiwaniach, potrzebach i tym co rani, z czym jest trudno, a także trzymania się granic partnera 9oczywiście tych realnych) jest podstawą budowania dobrego związku i zaufania. Warto, żeby Państwo sobie to mówili i wyraźnie, konsekwentne tego pilnowali. Być może ustalili jasne zasady, które oboje zaakceptujecie co jest w porządku, co mogę zaakceptować, a co jest dla mnie trudne,czego zaakceptować nie mogę. Bardzo pomaga spisanie tego i wracanie często do takiego spisu. Ważne jest by takie ustalanie odbyło się w dialogu, otwartości na siebie i swoje wzajemne potrzeby oraz gotowości na ustępstwa.