Co oznacza, że partner potrzebuje czasu?

Mam 23 lata od ponad roku jetemvw związku z 21 chłopakiem. Wynajęliśmy mieszkanie na dwa lata, dwa tyg po przeprowadzce powiedział mi ze potrzebuje czasu. Bo nie wie czego chce. Co zrobic? Boje sie ze go stracę. Traktuje mnie tak samo, całuje przytula, ale potrzebuje czasu.. co to oznacza co zrobic?

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu zauważam, że próbuje Pani "rozszyfrować" znaczenie słów, które użyła bliska dla Pani osoba. Jeśli Pani będąc tak blisko nie potrafi trafnie odgadnąć co on ma na myśli to tym bardziej taka osoba jak ja na odległość tego nie rozstrzygnie. Skoro Jesteście ze sobą blisko doradzam otwarte pytanie co Pani partner miał na myśli. Jeśli nie zapyta go Pani o to wprost będzie Pani zdana na swoje myśli a w nich jest ta, której się Pani najbardziej obawia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Warto zapytać o to jego- np o to czego od Pani oczekuje, potrzebuje, z czym mu jest trudno, a co mu odpowiada i buduje relację. Ważne, by Pani także opowiedziała mu o swoich odczuciach. Jasna komunikacja pozwala budowac bliskość i zaufanie w relacji, a to podstawa dobrego związku.