Różnice w psychice kobiety i mężczyzny

Jak myślicie dlaczego moja dziewczyna każdy dzień się na mnie złości co bym nie powiedział to jest źle co mam z tym zrobić pomóźcie mi z nią sie nieda porozmawiać bo zawsze prubóje jak jest na mnie zła ale ona nigdy wtedy zemna nie chce gadać czemu? jak z tym sobie radzić prosze ja bardzo ładnie a ona nie pogada ze mna nie powie nad czym myśli co źle zrobiłem doradzcie mi co mam z tym zrobić z góry dzięki

Witam Pana
Po przeczytaniu Pana pytania pojawiły mi się w głowie dwa pomysły, Pan próbuje rozmawiać z swoją kobieta jak ona jest zła a może spróbować z nią porozmawiać jak jest dobrze?. Drugi pomysł to taki żeby Pan zainspirował swoją partnerkę do rozmowy na temat Państwa związku, na temat wspólnych oczekiwań, na temat jak Państwu jest z sobą. Proponuje zastosować "metodę hamburgera", czyli najpierw docenić swoją kobietę, potem wyrazić swoje zaniepokojenie tym że jest na Pana często zła, a na końcu pobyć razem blisko.
Ąnna Suligowsa

Zadając to pytanie, trochę Pan na nie samodzielnie odpowiada. Być może wskazana byłaby rozmowa z partnerką wtedy gdy atmosfera temu sprzyja i nie chowacie do siebie wzajemnie urazy.