Czy ta kobieta mnie kochala?

witam nurtuje mnie jedna sprawa spotykałem się z kobieta ona miała faceta zdradzała go zemną przez ponad 2 lata gdy chciałem odejść błagała mnie ze się rozstanie i to uczyniła po rozstaniu dużo się kłóciliśmy ona mnie ukrywała przed wszystkimi 2 dni temu przyłapałem jak je były wychodzi od niej z domu. mimo zdrady i kłamstw ja ja nadal kocham zapewne ona mnie nie kocha czy jednak jest szansa że mnie kochała i może sama zrozumie wróci tylko czy jest sens czy lepiej się przemęczyć i zapomnieć

Witam Pana. To rzeczywiście złożona sytuacja. Wchodząc w relację z tą kobietą wiedział Pan, że jest z kimś w związku. "Zainwestował" Pan uczucia w relację z tą osobą. Po tym wszystkim odkrył Pan, że ona nie jest tylko z Panem. W tej sytuacji może Pan być pewien tylko swoich uczuć. Trudno mówić za drugą osobę o jej uczuciach. Na podstawie Pana opisu jedno można powiedzieć, że ta osoba nie wchodzi w dłuższe relacje. Myśląc o Waszym powrocie do siebie potrzebuje Pan sobie odpowiedzieć na pytanie: Czy podejmie Pan ryzyko, że opisane przez Pana doświadczenia powtórzą się? Jeśli Pan cierpi po rozstaniu może warto pomyśleć o doraźnym kontakcie z psychologiem. Pozdrawiam Pana.