Gdzie się udać w przypadku problemów z partnerem?

Czy są jakieś statystyki o zdradach a przede wszystkim ponownych zdradach? Ile procent mężczyzn ponownie zdradza? Jeśli są również badania osób homoseksualnych o zdradach prosiłbym o informację, również o ponownych zdradach. Czy flirtowanie, proponowanie seksu oralnego i tłumaczenie się, że się chciało sprawdzić swoją orientacje jest uzasadnione? Działo się to kilka miesięcy ale jak mam wierzyć nic się nie stało, oprócz pisania i spotkanie z jednym mężczyzną i zakończenie spotkania gdy on chciał przejść do seksu oralnego(trudno mi wierzyć). Przyłapałem chłopaka na proponowaniu spotkania, ze mną była suchość, a z innymi flirtował, wysłał półnagie zdjęcie i wyszedł z domu żeby się spotkać na loda-według niego to tylko zachęta do rozmowy którą chciał wykonać. Winę przed przyłapaniem zwalał na mnie, że to ja mogę zdradzić, chciał screeny rozmów... a sam usuwał wiadomości i flirtował z innymi. Czy można gdzieś zasięgnąć pomocy specjalisty? Nie chce udawanych lekarzy - chrześcijańskich, prosiłbym o propozycje, które mogą pomóc mi, jemu, nam. Nie wykluczam terapii w parach. Dziękuję.

Dzień dobry,
O ile dobrze pamiętam, zdradza 30-50% osób, będących w stałych związkach. Ale statystyki niekoniecznie odnoszą się do Pana związku.
Myślę, że terapia par jest dobrym pomysłem, warto szczerze porozmawiać o problemie. niestety jestem z Krakowa, więc nie mogę zaprosić do siebie.
Serdecznie pozdrawiam.