Czy możliwe, że mój partner mnie zdradza?

Chciałam się zapytać czy 30 letni facet będąc w związku z dziewczyną ma silną potrzebę uprawiania z nią sexu?Znam sie z moim facetem ponad 4 lata ostatne pół roku si.ę nie widzieliśmy pomimo że mieszkamy 50 km od siebie.Moje pytanie jest nast.czy facet który jest prawiczkiem nie uprawiającym sexu ze swoją dziewczyną może zrobić skok w bok? zależy to od wielu czynników i charakteru.Martwie się tym bo od koleżanek słyszę że skoro nie przyjeżdza nie ciągnie go do mnie to może kogoś ma.Jak to jest?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zapytałaś, czy mężczyzna ma silną potrzebę uprawiania seksu ze swoją dziewczyną. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć - zależy to od wielu czynników.
Jednak niepokojące jest to, że nie widzieliście się pół roku mimo, iż odległość między Wami nie jest duża. Powinnaś się zastanowić, co za tym stoi oraz czy chcesz, żeby Twój związek tak wyglądał.
Pozdrawiam

Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie. Nie można ani oskarżyć o nieuczciwość czy zdradę partnera ani być naiwnym. Nie znając osoby i mając tak mało faktów trudno coś powiedzieć. Dziwna jest też ta przerwa pół roku a nazywa Pani związkiem tą relację.
Magdalena Brabec

Potrzeba seksualna jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, a jej poziom różnicują indywidualne cechy każdego z nas. Jeśli mówimy o skoku w bok, to trudno przewidzieć czyjeś decyzje i zachowania, bo w każdym przypadku bywa inaczej.
Sam seks chyba jednak nie jest jedyną barierą w Państwa relacji. Myślę, że warto się zastanowić, na czym polega ten związek, jeśli praktycznie się nie spotykacie? Co Państwa łączy? Jaka jest perspektywa tego związku? Proszę rozważyć ewentualność rozmowy z partnerem, chyba warto przedyskutować przede wszystkim to, co najbardziej Pani nie odpowiada w tej relacji.

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy chłopak Cie zdradza. Jego brak aktywności może być spowodowany różnymi przyczynami i aby się tego dowiedzieć potrzebna jest szczera rozmowa. Jeśli związek ma trwać i jest między wami silna motywacja aby być razem, nie będzie problemów z wyjaśnieniem sobie wszystkich wątpliwości. Przemilczanie nie prowadzi do niczego pozytywnego, może jedynie jeszcze bardziej Was skonfliktować i spowodować, że doprowadzicie do patowej sytuacji gdzie już na wszystko będzie za późno.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Agata Dusza