Seks partnerki z innymi mężczyzną

Jestem z kobietą ponad 10 lat jak i ona tak i ja nie wspolzylismy z nikim innym ostatnio powiedziała mi ze chciała by spróbować z kimś innym .Nogi mi sie ugięły powiedziała ze jest ciekawa ze byłem jej pierwszym , ze chciała by tylko spróbować i zaraz do mnie wrócić . Co mam robic? Kocham ją ale nie bd w stanie żyć z nią jak mi takie cos zrobi .

Dzień dobry.

Wygląda na to, że warto byłoby spokojnie porozmawiać z partnerką, przekazując jej te informacje, które podał Pan w swoim poście.

Pozdrawiam.

Trzeba wypytać ją czego jej brakuje w waszym współżyciu? Jakie ma fantazje? Może samemu zdradzić jakieś niezrealizowane potrzeby? itp.
Polecam wspólną wizytę u seksuologa.

Może to byc oznaka ze strony partnerki, że ma jakieś niezaspokojone potrzeby. Przede wszystkim powinien Pan porozmawiać z partnerką na ten temat - jej i pana oczekiwań, jej i Pana zdania na temat współzycia z inną osobą, jej i Pana obiekcji wobec obecnego życia seksualnego i ewentualnego współżycia z innymi osobami. To, że Pan pisze tu na portalu oznacza, że nie zgadza się Pan na takie eksperymenty i jeśli tak się stanie - mocno zachwieje to Pana zaufaniem do partnerki. Warto powiedzieć to otwarcie - jeśli się Pan zgodzi pomimo takiego własnego zdania na ten temat, będzie Pan czuł dyskomfort który z czasem jedynie się będzie nasilał. Powinniście tą sprawę rozwiązać tu i teraz, bez zamiatania własnych niechęci czy lęków pod dywan. Być może przyda się również konsultacja z seksuologiem, który mógłby pomóc rozwiązać zaistniały problem (jeżeli wspólnie bez pomocy specjalisty nie dojdziecie do rozwiązania). Pozdrawiam.