Brak przyjemności z seksu oralnego i pettingu u partnerki oraz osiąganie orgazmu w jednej pozycji

moja kobieta nie odczuwa większych przyjemności z sexu oralnego oraz z pieszczot palcami. lubi sex, lecz to zawsze ja musze zaczynac. osiaga oragazm ale tylko w jednej pozycji i tylko w swoim lozku. nie lubi czegoś nowego. czesto narzeka ze boli ja w srodku. prosze o pomoc jak to zmienic

Dzień dobry.

Pański opis wskazuje, że prawdopodobnie Pana partnerka ma po prostu mniejsze potrzeby seksualne niż Pan. Być może nie odpowiadają jej też proponowane przez Pana sposoby współżycia, na co może mieć wpływ nie tyle biologia, ale sposób wychowania i poglądy na seks.
Warto byłoby o tym z partnerką porozmawiać.

Pozdrawiam

Witam,
Najwyrażniej różnicie się Państwo zasadniczo w sposobie podejścia do sfery seksualnej, Pan lubi różnorodność. Korzystanie z różnych form ,pozycji, miejsc jest dla Pana ciekawe dla partnerki odwrotnie,ma silne przyzwyczajenia do konkretnej formy stymulacji, konkretnego miejsca współżycia, nie lubi zmian i nowości. Myślę,że szczęście i satysfakcja z relacji jest często związana z koniecznością wypracowywania sobie kompromisów w wielu aspektach życia. Proszę rozmawiać z partnerką na temat różnic miedzy wami w sferze seksualnej i starać się wypracować zmiany możliwe do zaakceptowania dla niej i satysfakcjonujące dla Pana. Ma Pan prawo oczekiwać, że partnerka uwzględni w pewnym stopniu Pana potrzeby i preferencje, w końcu miłość to też dbanie o dobro i szczęscie kochanej osoby.
pozdrawiam