Poczucie samotności, depresja, nerwowość

Mam niby kochającą rodzinę i chłopaka, jednak czuję się bardzo samotna. Często płaczę, jest mi źle, mam ochotę skończyć z życiem.Praktycznie Nie wychodzę z domu. Mama zabardzo sie chyba martwi jednak Nie daje mi tego prosto do zrozumienia.woli pokrzyczeć dać zakaz co jeszcze bardziej mnie dołuje. Jestem bardzo nerwowa. Denerwuję się baaardzo i to byle czym.martwię o zdrowie. Z mamą rozmawialam ale ona mnie Nie bardzo rozumie. Nie wiem co robić? Jak uwolnić się od tego poczucia beznadziei?

Witam Panią,
w Pani sytuacji zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej. Dzięki psychoterapii będzie mogła Pani dotrzeć do źródeł swego złego samopoczucia i powrócić do zdrowia.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak