Czym objawia się wypalenie emocjonalne?

czy jest cos takiego jak wypalenie emocjonalne?. czuje sie bez emocji, przestali mnie interesowac chlopacy,rodzina,znajomi. bylam osoba wrazliwa wewnatrz,dobrze sie uczylam,nawet lubilam, z ambicjami, checiami do zycia, planami. mialam kilka miesiecy temu chlopaka ale rozstalam sie z nim, przezylam to. Czuje sie nie do zycia,nie chce mis sie uczyc, nie ma u mnie ciaglosci.

Witam Panią,
w Pani sytuacji zalecałabym spotkanie z psychoterapeutą, który oceni Pani stan i dostosuje odpowiednie metody leczenia. Pani opis może wskazywać na zaburzenia depresyjne, których nie należy bagatelizować. W większości sytuacji wystarczy praca psychoterapeutyczna, aby "wrócić do życia".

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak