Niechęć do mleka u 7-miesięcznego dziecka

Witam.moja siedmiomiesięczna córka od jakiegoś nie chce pić mleczka,jak jej podaję to zaraz płaczę,w dzień robi sobie krótkie drzemki,marudzi strasznie,jest rozdrażniona, ma problemy z zasypianiem a wieczorem po kąpieli niby spiąca jest,trze oczka,ziewa a usnąć nie może,często budzi się z płaczem w nocy,czasem kilka razy co godzinę-dwie, wierci się cały czas,popija troche wody,niby zasypia i znów to samo,i tak całą noc,dwa ząbki jej wyszły jak skończyła 5 m-scy,

Proponuje pokazać dziecko lekarzowi, który zbada dziecko i dopyta o istotne sprawy. Przyczyn niepokoju i braku apetytu jest wiele.