Niedoczynność tarczycy i badania po łyżeczkowaniu macicy z powodu poronienia

Witam, jestem tydzien po łyżeczkowaniu macicy. Mieszkam w UK. Jeszcze jak byłam w ciąży zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy. Byłam w przychodni i dostałam skierowanie na badania, m.in. poziomu hormonów tarczycy, moczu, pełna morfologię, ferrytyne, badanie wątroby, glukozę, elektrolity. Czy nie za wczesnie na takie badania?? Czy powinnam odczekać aż moj organizm sie zregeneruje? Jeśli tak to kiedy robic takie badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wykonać badania i udać się do lekarza zlecającego.