Niejednorodna struktura guzowata w tkance podskórnej

witam po usg lekarz stwierdził: w tkance podskórnej pomiędzy przyczepem bliższym lewego mostka a obojczykiem uwidoczniono niejednorodną strukture guzowatą o wymiarach .... wymagającą diagnostyki biopsyjnej. Teraz musze czekac na wyniki, czy taki opis sugeruje na nowotwór? Czy moze to byc np jakis uszkodzony mięsień albo ścięgno po treningach sztuk walki?

Proszę ze spokojem poczekać na wynik biopsji. Bez tego wyniku trudno postawić diagnozę.

Z wyrazami szacunku
dr n.med. Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Dr n. med. Marek RodzeĹ

Szanowny Panie, - należy poczekać na wynik histologiczny guza ( w pełni zgadzam się z opinią dr Marka Rodzenia)- wówczas można podjąć odpowiedzialną decyzję - co dalej. Najczęściej w tych rejonach lokalizują się guzy niezłośliwe - włókniaki lub tłuszczaki. Trzeba je usunąć - aby nie mieć obaw na przyszłość.
Z Pana opisu - wygląda to zupełnie dobrze.
Głowa do góry w oczekiwaniu na wynik
Pozdrawiam, dr. Wojciech Kawiorski