Niekształtna głowa u 7-miesięcznego dziecka

Mój 7 miesięczny synek ma nierówną/niekształtna główkę z tyłu, czy te różnice wraz z czasem sie zmniejszą?

należy ustalić przyczynę, jeśli jest to spowodowane niesymetrycznym napięciem mięśniowym np układaniem głowy na jedną stronę trzeba dziecko rehabilitować, główka ma szansę się przebudować po usunięciu przyczyny, najlepiej omówić to z pediatrą, który po zbadaniu dziecka pokieruje Panią dalej