Nieliczne strupki i osłabienie po półpaścu

Na początku stycznia przechodziłem anginę, którą leczyłem Amoksycyliną w dawce 3g dziennie. Antybiotyki nie pomogły. Ból gardła przeszedł sam w połowie stycznia. Czułem osłabienie ale nie przeszkadzało mi ono w normalnym funkcjonowaniu. Niecałe 3 tygodnie temu dostałem półpaśca. Objawy standardowe, bez gorączki, niezbyt bolące. Teraz pozostały nieliczne strupki, ale czuję niesamowite osłabienie. Budzę się strasznie zmęczony. Ledwo funkcjonuje. Czy może to być związane z półpaścem ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak, ale żeby coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.