Nienaturalnie wypukły brzuch oraz zapalenie przełyku i żołądka
Witam, Od dłuższego czasu zmagam się z problemem nienaturalnie wypukłego brzucha.Jest on wypukły w okolicach pępka i powyżej.Miałam robioną gastroskopię.Wykryto nadżerkę w przełyku, lekkie zapalenie dolnego odcinka przełyku i zapalenie żołądka.Dostałam Panrazol 20 i 40 mg.Robiłam też usg jamy brzusznej. Wszystko wyszło w porządku. Brzuch jest trochę twardy, czasami czuję rozpieranie. Jest to bardzo uciążliwe.Proszę o pomoc. Czy może to być np. przepuklina lub wodobrzusze?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis nieprawidłowości może wskazywać na występowanie przepukliny. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który dokona badania.