Nienaturalnie wypukły brzuch oraz zapalenie przełyku i żołądka

Witam, Od dłuższego czasu zmagam się z problemem nienaturalnie wypukłego brzucha.Jest on wypukły w okolicach pępka i powyżej.Miałam robioną gastroskopię.Wykryto nadżerkę w przełyku, lekkie zapalenie dolnego odcinka przełyku i zapalenie żołądka.Dostałam Panrazol 20 i 40 mg.Robiłam też usg jamy brzusznej. Wszystko wyszło w porządku. Brzuch jest trochę twardy, czasami czuję rozpieranie. Jest to bardzo uciążliwe.Proszę o pomoc. Czy może to być np. przepuklina lub wodobrzusze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis nieprawidłowości może wskazywać na występowanie przepukliny. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który dokona badania.