Nieprzyjemny zapach po świeżej ekstrakcji zęba

Minęły dwa tygodnie od wyrwania ósemki i z rany wydziela sie nieprzyjemny zapach i nie jestem w stanie sie go pozbyc. Rana nie boli. Czy ten zapach to cos normalnego?Używam 3 razy dziennie płukanki dentosept

Witam serdecznie,
Wszystko zależy od stopnia zagojenia zębodołu i od wcześniejszego jego zaopatrzenia. Najlepiej udać się do lekarza przeprowadzającego zabieg usunięcia aby skontrolował ranę. Oceni on, czy obecne dolegliwości są czymś normalnym, czy gojenie przebiega prawidłowo i poinformuje jak długo jeszcze zapach może się utrzymywać.
Jeśli nie ma zaczerwienienia i bólu, to raczej nie powinno być powodów do niepokoju.