Nieprzyjemny zapach z ust po chirurgicznym usunięciu zęba

Witam, jestem 2 tygodnie po usunięciu dolnej 6. Zabieg trwał godzinę, dzielono go na kawałki, dłutowano. Nie miałam szwów, antybiotyku. Po tygodniu od usunięcia ból nie mijał ,towarzyszył mi nieprzyjemny zapach z ust i posmak na wizycie kontrolnej oczyszczono mi ranę i włożono tabletkę Nipas. Ból całkowicie ustąpił, ale nieprzyjemny smak i zapach został. Czy normalne jest iż 2 tygodnie po usunięciu rana się nie zagoiła i nadal nieprzyjemnie pachnie? Dbam o to miejsce, stosuję płukanki itd

pozdrawiam serdecznie

Witam!
Gojenie w takich przypadkach przebiega inaczej niż normalnie,a przede wszystkim dłużej, nawet do miesiąca... Na razie proszę o cierpliwość,ale w ciągu 2 tyg nic się nie zmieni proszę udać się do dentysty na kontrolę! Pozdrawiam.