Nieprzyjemny zapach z pochwy podczas stosunku

Witam! Mam 32 lata, od pewnego czasu (2 mcy) podczas stosunku czuję nieprzyjemny zapach z pochwy. Mam stałego partnera od paru lat i współżyjemy ze sobą. Problem się pojawia, kiedy kochamy się w pozycji tylnej, a także przy penetracji palcami. Niezależnie tez czy stosunek jest w prezerwatywie czy bez. Ginekolog mi przepisał macmirror 500. Nie poskutkowało. Wyniki cytologii są w 1 grupie. Co mam robić? Jest to dośc uciążliwe dla mnie i dla partnera. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie. Nieprawidłowości tego typu mogą być związane z wahaniami hormonalnymi. Mam na myśli hormony płciowe ale także np z infekcją dróg moczowo-płciowych. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wdrożyć odpowiednie dalsze postępowanie. Nie wykluczone iż konieczna jest diagnostyka USG aby ocenić czy aby nie współistnieją inne patologie np torbiele, nadżerki czy mięśniak.