Nieregularna miesiączka i podwyższona temperatura ciała

Dzień dobry co może być powodem nie regularnej miesiączki? Od tygodnia mam podwyższoną temperaturę ciała, nudności bolący brzuch w dole robiłam testy ale za każdym razem wynik jest negatywny co to może być ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skoro wykonane przez Panią testy ciążowe są negatywne, to prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie. Opisane przez Panią objawy wskazują jednak na konieczność dokładniejszej diagnostyki (potencjalne przyczyny: zaburzenia hormonalne, torbiel, itd.). Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.