Nieregularne miesiączki i suchość w pochwie

witam, od kad pamiętam mam nieregularne miesiączki ok 29-32 dniwe cykle ale dzis już 36 dzień. od paru dni mam suchość w pochwie. Jestem dziewicą więc ciąża odpada. chciałaby zapytać jak ługo mam jeszcze czekać na nadchodzacą miesiączkę zanim pójdę do lekarza ? Od około 8 mies moje miesiączki są akże krótsze, wszystko kończy sie po 3 dniach, kiedy s to bylo ok 5..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję teraz udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.