Nieregularność u rocznego dziecka

Moja roczna córka jest bardzo nieregularna w swojej codzienności. Nieregularność ta nasiliła się miesiąc temu gdy zaczęła chodzić. Budzi się codziennie o różnej godzinie. Na spoczynek nocny również udaje się zazwyczaj o różnym czasie. Codziennie staram się dbać o rutynę i stałe rytuały przed snem jednak mimo tego ciężko ją uregulować. Martwię się ponieważ wpływa to na różne godz. posiłków. W konsekwencji zazwyczaj obiadek córka je dopiero o 17 godzinie. Czy dziecko w tym wieku może tak mieć?

czasem tak się może dziecko rozregulować, warto jednak starać się trzymać stałych godzin posiłków i z czasem organizm się wyreguluje. Przed spaniem nie oglądać gier i bajek na komputerze bo niebieskie światło ekranu zaburza rytm snu.