Nieregularny okres a problemy z wyliczaniem owulacji

Ostatnio uprawialiśmy z moją dziewczyną stosunek przerywany bez prezerwatyw. Wytrysk nie nastąpił w pochwie ale boję się, że preejakulat mógł dostać się do pochwy. Ostatnio miała okres dwa tygodnie temu, a od trzech miesięcy ma nieregularny okres. czy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przez nią jest duże ?

Elżbieta Rhone

Witam, zawsze istnieje ryzyko ciąży u współżyjących kobiet w okresie rozrodczym. W tym przypadku miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia, do tego mógł być w czasie owacji. Należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.