Niestabilne kolano u młodej osoby

Miałam zalecone badania od reumatologa rf, morfologie, mocz i ob.Rf jest lekko podwyższone morfologia chyba w porządku ob też a w moczu mam bakterie a mianowicie przy bakteriach mam dwa plusowe znaki i przy szczawianie wapnia mam również dwa plusy co to może oznaczać? badania miałam robione w kierunku rozpoznania co się dzieje z moim kolanem poniewaz jest strasznie niestabilne caly czas boli i puchnie i zdarza mi sie upasc gdyz mi sie ugina co chwila.... od kilku lat...

Witam serdecznie. Obecność bakterii w moczu może świadczyć o infekcji dróg moczowych. Wykazanie szczawianu wapnia w badaniu może być oznaką przewlekłego procesu zapalnego w nerkach lub wynika z utrudnienia odpływu moczu np w wyniku kamicy nerkowej. W sprawie kolana warto wykonać badanie rezonansowe stawu.