Niestabilność kręgu c-5 oraz spłycona lordoza szyjna

W obrazie RTG wyszło mi niestabilność kręgu c-5 oraz spłycona lordoza szyjna. Czy taki obraz może też wskazywać że coś złego dzieje się w częśni lędzwiowej lub piersiowej. Boli mni cały kręgosłup i czuje pod prawą łopatką straszny ucisk. Moje pytanie kieruję bo ostatnio mam często drętwienia rąk i nóg.

Renata GrzechociĹska

Nie wynik badania sugeruje problemy w odcinku lędźwiowym a same objawy. Proponuję wykonać RTG tych odcinków kręgosłupa i udać się do ortopedy luv neurochirurga.