Nietrzymanie stolca po operacji żylaków

Witam.Potrzebuję pomocy w sprawie żylaków odbytu. Zmagam się z tym już rok.Byłam u lekarza.. Lekarz stwierdził że na pewno czeka mnie zabieg, Koniecznie zrobić przed ciążą. Kazał mi przyjść za 3 miesiące jeśli się nie zmniejszy po zmianie odżywiania, to da mi skierowanie do szpitala. Moje pytanie. Czy są jakieś skutki uboczne po taki zabiegu laboratoryjnym w szpitalu? np nie trzymanie stolca? Czy może zabieg prywatny, gdzie jest dostęp do lepszych urządzeń. Mam II stopień.Żylaki same chowająSIĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Każde leczenie może mieć swoje skutki niepożądane i zdarzają się one zarówno w szpitalu państwowym jak i prywatnym. Bez badania lekarskiego nie można ocenić o konieczności leczenia operacyjnego. Proponuję kierować się zaleceniami swojego lekarza.