Nieustające zawroty głowy, bóle, omdlenia przy podejrzeniu Hashimoto

Mam 24 lata, od 3 miesięcy mam nieustające zawroty głowy (uczucie pływania,kołysania). czasem dochodzą bóle głowy, nudności. kilka razy miałam omdlenia, raz trafiłam do szpitala. mam podejrzenie Hashimoto (chociaz tsh jest w normie), laryngolog wykluczył zaburzenia błędnika, badania neurologiczne w normie. Co moze byc przyczyna? czy Hashimoto może dawać takie objawy? Biore Betasrc, ale nie ma zbytniej poprawy. Do kogo się zgłosić? Czy to może być skutek nerwicy lękowej? Dziękuje za pomoc.

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

To o czym Pani pisze, zdecydowanie może wskazywać na objawy nerwicy. Najlepiej zweryfikować to u psychiatry, sprawdzić jak zareaguje Pani na leki przeciwlękowe. Jeżeli diagnoza się potwierdzi, polecam udać się także na psychoterapię.
Proszę też przeanalizować ostatni rok swojego życia - czy nie wydarzyło się w tym czasie coś, co mogło zaburzyć Pani równowagę psychiczną.