Nieustanne bóle głowy u 23-letniej osoby

Witam, mam 23 lata i od zawsze mialam bóle głowy. 3-4 lata temu robilam rezonans magnetyczny głowy wszystko wyszło dobrze przyczyn bólu nie zdjagnozowano wiec zgoniono na napięciowe. Ostatnimi czasy bóle są prawie codziennie i zastanawiam się czy w przeciągu 3 lat moglo sie coś zmienić w mojej głowie i np mam guza mózgu. od zawsze przez te bóle głowy owego guza sie balam ale skoro 3 lata temu było dobrze jaka jest szansa że nadal jest ok. Żadnych urazów nie było. Proszę o pomoc.

jeżeli NMR było prawidłowe to guza nie ma, ale trzeba zrobić EEG i okreslić jaki to jet ból
( Hortona? , ból głowy łucji Frey, ból glowy naczynioruchowy czy klasterowy ) i wtedy odpowiednio to leczyć np sumtryptan ( Zolmiles np)