Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne migreny u 23-latki a stosowanie leków

"Codzienne bóle głowy i migrena występująca od dziecka" Zdarza się że przy silnej migrenie brałam 2xsolpadeine rozpuszczalną.Teraz dostałam coffecorn+apo-napro ale biorę je tylko przy napadzie migrenowym.Na codzienne bóle głowy o charakterze jednostajnym nie biorę nic.Teraz,po 7 dniach brania leku sirdalud odczuwam znaczną poprawę,od 6 dni nie miałam migreny ani tego bólu umiarkowanego-codziennego.Co dalej?Tego leku chyba nie można brać na codzień.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Szanowna Pani, to złożony problem, najpierw starałbym się ustalić z czym mamy do czynienia tzn czy jest to objawowy ból głowy czy innej natury - jest ich wiele: Ból głowy Hortona, napieciowy ból głowy, ból głowy naczynioruchowy, ból głowy Łucji Frey itd. Stosuje się cłą konstelację leków , jedne z nich zapobiegają napadom bólu a inne przerywają napad bólu i tu preferowane są SUMATRYPTANY a nie zwykłe leki przeciwbólowe .Należy skontrolować EEG, NMR i przybyć do mego gabinetu Serdecznie pozdrawiam
Jerzy Bajko neurolog, neurochirurg bajko1@wp.pl

Doświadczony neurolog i neurochirurg.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy