Nieustanne zmęczenie i senność

Mam pytanie o ciągłe zmęczenie, senność. Po najmniejszej porcji jedzenia nie tłustego pojawia się nagła senność. Zaś po słodkim np czekolada zasypiam niemalże na stojąco. Kawa wzmaga senność. Krew w normie, cukier w normie.Zmęczenie także powoduje nagłą senność. Mam stwierdzoną sarkoidozę, hipersplenizm, małopłytkowość wtórną. Pomimo częstych drzemek nie mam problemu ze snem w nocy. Brak problemów z koncentracją. Wszelakich zaburzeń brak. Co może być przyczyną takiego wyłączania organizmu?

Witam,
aby szukać przyczyn doswiadczanych objawów niezwykle ważna jest podstawowa diagnostyka medyczna. Z tego względu zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, a następnie ewentualnie z endokrynologiem. Po przeprowadzeniu stosownych badań można stawiać odpowiednie hipotezy dotyczące Pana samopoczucia.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl