Problemy z koncentracją i drażliwość

Witam. Ostatnio jestem bardzo drażliwa, przez co też wybuchowa, niecierpliwa, mam problemy z koncentracją. Brak mi motywacji, wstawanie rano z łóżka jest udręką, najchętniej bym z niego nie wychodziła. Bardzo często płaczę, bez konkretnego powodu. Nie widzę w niczym sensu. Nie potrafię funkcjonować. Po takim obniżeniu nastroju, pojawia się stan znacznej poprawy. Jestem radosna, podejmuje pochopnie decyzje, mam wtedy dużo energii i sił do działania. Każdy stan trwa ok. pół roku. Czy to naturalne?

Witam,
portal internetowy nie pozwala na zebranie wystarczającej ilości danych i weryfikowanie hipotez odnoszących się do Pani trudności. Z tego względu zachęcam Panią do skonsultowania się z lekarzem psychiatrą, aby dokładnie przyjrzeć się objawom. Wydaje mi się to ważne, gdyż z Pani wypowiedzi wynika, iż Pani funkcjonowanie dość znacząco zmienia się w czasie, co może powodować różne trudności. Po konsultacji z lekarzem warto byłoby również rozważyć możliwość pracy z psychologiem lub psychoterapeutą. Zwykle pozwala to na uzyskanie nowych umiejętności i wiedzy na własny temat.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam.Nie jest to stan normalny.Wstępny opis wskazuje na zaburzenia nastroju.Potrzebna jest szczegółowa diagnoza oraz zalecam podjęcie psychoterapii.Życzę wytrwałości i pozdrawiam