Niewielkie, miękkie nadżerki na żołędzi i napletku

Sześć tygodni temu miałem dwie niewielkie, miękkie nadżerki na żołędzi i napletku. Podejrzenie padło na kiłę. Wynik testu negatywny. Musiałem wyjechać do USA - lekarz przepisał Mupirox i Pimafucort. Pierwszy stosowany 10 dni, drugi 4 dni - pojawiły się po nadżerkach plamy jak na zdjęciu: http://bit.ly/1xbqqm1 - swędzą, najbardziej pod żołędzią. Cały czas mam powiększone węzły chłonne w pachwinach. Niestety pobyt w USA się przedłuża. Co to może być? Czy konieczna jest szybka wizyta u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza. Konieczne jest aby lekarz obejrzał zmiany. Wtedy tez będzie można określić odpowiednie postępowanie.