Niewielkie rozcięcie z tyłu głowy, guz i opuchnięta twarz u 6-latka po wypadku

Na mojego sześcioletniego wnuczka spadła metalowa bramka , ma niewielkie rozcięcie z tyłu głowy i wielkiego guza i porysowaną opuchniętą twarz ,bo upadł na twarz. Nie wymiotował i mówi że boli tylko trochę. Czy powinni iść z nim do lekarza to było wczoraj o godz.18

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dziecko po takim urazie zdecydowanie powinno zostać ocenione przez lekarza POZ.