Niewyspanie, zmęczenie i brak sił

Witam co dzień odczuwam niewyspanie i zmęczenie z brakiem sił mam 29 lat. Czy jest jakiś lek na to lub domowy sposób? ! ...

Proszę spróbować treningu relaksacyjnego Jacobsona (nagrania dostępne w Internecie). Proszę takze przypatrzeć się swojemu trybowi życia - czy nie można w nim zmienić jakichś elementów, które pozwolą na bycie bardziej wypoczetym?