Niska hemoglobina i liczne komórki drożdży w moczu

Witam odebrałam wyniki HGB 8,6l HCT26,8 PLT 415 MCV 62 MCH 19,8 MOCZ NABLONKI DOŚĆ LICZNE PŁASKIE, OKRĄGŁE 0-1, KRWINKI BIAŁE 2-4-6-8 KRWINKI CZERWONE 2-3-4 POJEDYNCZE KOMÓRKI DROŻÐŻY, OBFITY ŚLUZ, DOŚĆ LICZNE BAKTERIE, BIL 3, KET 5 LEU 15 PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI WYNIKÓW

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można interpretować wyników bez korelacji z danymi klinicznymi. Proszę zgłosić się do swojego lekarza. Zaznaczę jednynie, że zwraca uwagę niedokrwistość, a także cechy infekcji w badaniu ogólnym moczu.