Niski poziom leukocytów i neutrofili

WITAM, Od jakiegoś czasu mam dość niski poziom leukocytów i neutrofili. Leukocyty wahają się od 2,3 do 3,5. Neutrofile od 0,6 do 1,2. Poza tym mam podwyższona lipazę 91, przy normie do 50. W usg jamy brzusznej trzy nieduże polipy w woreczku żółciowym. Poziom cukru na czczo 55-59. Godz. po posiłku 61-69. Czy poziom cukru nie jest za niski?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki glikemii są obniżone. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem wdrożenia diagnostyki.