Niski poziom leukocytów i neutrofili
WITAM, Od jakiegoś czasu mam dość niski poziom leukocytów i neutrofili. Leukocyty wahają się od 2,3 do 3,5. Neutrofile od 0,6 do 1,2. Poza tym mam podwyższona lipazę 91, przy normie do 50. W usg jamy brzusznej trzy nieduże polipy w woreczku żółciowym. Poziom cukru na czczo 55-59. Godz. po posiłku 61-69. Czy poziom cukru nie jest za niski?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki glikemii są obniżone. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem wdrożenia diagnostyki.