Niskie tętno po upadku

Mój szwagier wczoraj upadł i ma tetno w granicach 30 uderzen na minute i jest na odziele intensywnej opieki kardiologoczne upadł i nie pamieta jak upadł brakło tlenu czy cos nie wiadomo co jest bo podaja mu srodki na podniesienie tetna i bezskutecznie co moze mu pomóc i co w takim przypadku powinni lekarze robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Lekarze prowadzący opiekę mają najlepszy obraz kliniczny pacjenta i będą poszukiwać przyczyny. Bez badania i bez analizy już wykonanych badań nie można nic więcej powiedzieć.