Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nocne lęki u dziecka po antybiotykoterapii

Witam,mam 3,5 letniego syna miesiąc temu miał infekcje dróg oddechowych i był na antybiotyku.Dobę po podaniu mieliśmy dziwny epizod tuż po zaśnięciu.Usiadł na łóżku i krzyczał nie było z nim kontaktu jakieś 2-3 min.Do tego jest spięty.Po wszystkim zasypia i śpi spokojnie.Drugi powtórzył się na 4 dzień kolejny miał 17 listopada i 2 grudnia.Dodam ,że w ciągu dnia zdarza mu się wpadać w panikę,krzyczeć tupać i jest bardzo nerwowy.Czy to nocne lęki i do jakiego lekarza mogę z tymi objawami pójść?
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Fakty o zdrowiu - Oburęczne dzieci bardziej nadpobudliwe?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy